O nas

Województwo Lubelskie jest miejscem gdzie leży nasza wielopokoleniowa szkółka drzew i krzewów. Są to tereny idealnie nadające się pod działalność ogrodniczą. We wschodniej części naszego województwa jest skupisko szkółek drzewek i krzewów owocowych, róż i krzewów ozdobnych. Żyzność gleb sprawia, że rośliny sadownicze z tych terenów są najwyższej jakości co przyciąga rzesze klientów krajowych jak i zagranicznych.

 

20160726_104511Fot. szkółka drzewek

DSC004781Fot. matecznik podkładki M9

Nasza Szkółka jest firmą, w której można w jednym miejscu nabyć rośliny owocowe  niemal w pełnym asortymencie do sklepu, centra handlowego, sadu jak i na działkę, w bardzo atrakcyjnej cenie. Grono naszych odbiorców stale się poszerza co motywuje nas do dalszego działania. Zadowolenie naszych klientów sprawia, że ciągle staramy się doskonalić jakość naszych produktów, obsługę jak również nie boimy się stawiać sobie nowych wyzwań.

Oferujemy sprzedaż wysyłkową, detaliczną poprzez nasz internetowy sklep ogrodniczy oraz prowadzimy sprzedaż hurtową. Posiadamy również Kwalifikowany Sad Mateczny do pozyskiwania zrazów. W naszych zasobach są również mateczniki, z których odbieramy podkładki wegetatywne oraz sady podkładek generatywnych. Zatem w pełni samodzielnie produkujemy materiał szkółkarski na każdym etapie jego produkcji, od podkładki przez szczepienie po sprzedaż. Jesteśmy dumni z jakości naszych roślin, a satysfakcja klienta jest naszym najwyższym celem.

Zaufało nam już bardzo wielu odbiorców, zaufaj i Ty!

sad_matecznyFot. sad zraźnikowy

Bożena, Krzysztof i Piotr Stypuła