Wyświetlanie 1–20 z 175 wyników

Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
zakres cenowy

  Porzeczki (25)

  Agresty (15)

  Borówka amerykańska (21)

  Jagoda kamczacka (8)

  Maliny (25)

  Jeżyny (14)

  Świdośliwa (6)

  Aktinidia mini Kiwi (6)

  Winogrona (19)

  Dereń jadalny (14)

  Pigwowiec (5)

  Aronia (5)

  Żurawina (4)

  Rokitnik (1)

  Bez Czarny (4)

  Jagoda Goji (4)

  Pozostałe (5)

  Malina Polana w doniczce

  13,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Druga co do najpopularniejszych odmian powtarzających owocowanie. Odporniejsza niż odmiana Polka. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina Delniwa w doniczce

  14,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   NOWOŚĆ! Nowa Polska odmiana powtarzająca! Z bardzo atrakcyjnymi owocami oraz wykazująca wysoką odporność na choroby. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Bluecrop

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Odmiana wczesna. Najpopularniejsza odmiana borówki amerykańskiej. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Porzeczka czarna krzaczasta

  8,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   2 letni krzew owocowy o wysokości 40-60 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Jagoda kamczacka Wojtek

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Długowieczny krzew. Polska najsmaczniejsza odmiana. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Porzeczka czerwona krzaczasta

  8,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   2 letni krzew owocowy o wysokości 40-60 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Borówka amerykańska wysoka Chandler

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Odmiana późna. Długo owocuje i jest bardzo plenna. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Bonus

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Odmiana średnio-wczesna, o największych owocach. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina Polka w doniczce

  13,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Najpopularniejsza Polska odmiana powtarzająca owocowanie. Owoce grubsze od Polany Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina czarna Bristol w doniczce

  13,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Letnia malina o bardzo smacznych i aromatycznych czarnych owocach. Odporna. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Agrest czerwony krzaczasty

  8,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Roczny krzew owocowy o wysokości 30-50 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Jagoda kamczacka Zojka

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Polska odmiana jedna z najsłodszych. Dobry zapylacz dla odmiany Wojtek. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Patriot

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Odmiana wczesna. Jedna z cenniejszych wcześnie dojrzewających. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Porzeczka biała krzaczasta

  8,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   2 letni krzew owocowy o wysokości 30-40 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Agrest biały NA PNIU

  17,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   1 roczny krzew owocowy wyprowadzony lub zaszczepiona na wysokości 80 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

  Porzeczka czarna NA PNIU

  17,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   1 roczny krzew owocowy wyprowadzony lub zaszczepiona na wysokości 80 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

  Agrest biały krzaczasty

  8,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Roczny krzew owocowy o wysokości 30-50 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Świdośliwa olcholistna Smoky

  15,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Odmiana o bardzo dużych owocach. Najplenniejsza. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Darrow

  10,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   Odmiana późna. Bardzo plenna o silnym wzroście. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina Przehyba w doniczce

  15,90 
  Wysyłka w 1-4 dni robocze .   NOWOŚĆ! Polska odmiana o największych owocach wśród letnich odmian malin. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Krzewy owocowe. Sadzonki krzewów owocowych w wielu gatunkach i odmianach

  Krzewy owocowe w ogrodzie przy domach, czy na działce rekreacyjnej koniecznie muszą się znaleźć. Nie są wymagające w uprawie i pielęgnacji, a mimo to obficie plonują i mają szerokie zastosowanie. Idealnie wypełniają przestrzeń w dolnej partii ogrodu. Sadzenie krzewów owocowych w przydomowych ogrodach, to nie tylko wygoda, ale i estetyka. Dzięki takim nasadzeniom zyskujemy przepyszne owoce i piękną zieleń. Krzewy owocowe są niezbyt wymagającymi roślinami, a posadzone jako rośliny ozdobne będą cieszyć nasze oko. Nadają się do uprawy amatorskiej jak i na większą skalę. Idealnie sprawdzą się prywatnych ogródkach jak i na balkonach. Dzięki odpowiedniemu nasłonecznieniu owoce będą wyjątkowo smaczne. By uzyskać duże owoce należy pamiętać że krzewy owocowe większości najlepiej czują w miejscach słonecznych i należy unikać zacienionych przestrzeni. W przypadku drzew i krzewów posadzonych w doniczkach na naszych balkonach czy tarasach należy pamiętać o odpowiedniej ilości nawodnienia. Owocowe krzewy nie poradzą sobie bez dodatkowej dawki wody i nawozu. Przy wyborze sadzonki drzew owocowych na balkon trzeba kierować się także wielkością tej rośliny. Idealnie do tego sprawdzi się borówka amerykańska, wszelkie karłowate odmiany malin czy porzeczek. Rośliny te uprawiane w ogrodzie są przede wszystkim na walory użytkowe. Oferowane w naszej szkółce krzewy, dają nam pyszne owoce a ich smak zachwycać zarówno na świeżo, jak i jako składnik przetworów. Owocowe krzewy warte są uwagi nie tylko ze względu na owoce, ale także ze względu na funkcje ozdobne. Krzewy owocowe sprawdzą się jako rośliny na działkę poza miastem, do przydomowego ogrodu jak i miejskich parków czy skwerów. Wczesna wiosna będą zachwycać nas pięknymi zielonymi liśćmi, kwiatami i ich świeżym zapachem. Jesienią i latem cieszyć będą kolorowymi liśćmi wraz z owocami. Dzięki walorom estetycznym krzewy owocowe świetnie sprawdzą się w tej roli. Odmiany dostępne w naszym sklepie są łatwe w uprawie nawet przez amatorów, a sadzonki krzewów owocowych są sprawdzone pod względem jakości.

  Krzewy owocowe - sklep internetowy

  W ofercie naszej szkółki drzew i krzewów owocowych jadalnych znajdują się takie sadzonki jak:
  • agresty
  • porzeczki
  • maliny
  • jeżyny
  • jagoda kamczacka
  • borówka amerykańska
  • świdośliwa
  • oraz wiele innych ...
  Porzeczki oraz agresty dostępne są w formie krzaczastej jak i piennej - czyli szczepione na pniu. Nasza szkółka drzew i krzewów owocowych oferuje także odmiany karłowate. W zależności od rodzaju roślin, jakich potrzebujemy.

  Krzewy owocowe - Sadzenie krzewów owocowych

  Najlepszym terminem sadzenia jest bez wątpienia jesień. W tym czasie panują najodpowiedniejsze warunki do przyjęcia się roślin - wilgotność i temperatura. Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie zakupić sadzonek krzewów owocowych jesienią, można to zrobić jeszcze na wiosnę. Z kolei lato to czas, w którym sadzić można już tylko krzewy owocowe w doniczkach. Zatem w sprzedaży wysyłkowej - tak na prawdę - przez cały sezon wegetacyjny są do nabycia sadzonki. Zapraszamy do sprawdzenia również drzewek owocowych dostępnych w ofercie!