Show sidebar

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Sadzonki winogron

Winogrona - sadzonki winorośli

Winogrona - jagody winorośli, które są znane człowiekowi od tysięcy lat. Owoce winorośli są jednymi z najsmaczniejszych zdrowych przekąsek, a także służą do produkcji wielu innych produktów: wina, rodzynek, octu winnego, dżemów, soków, czy oleju z pestek winogron. Sadzonki winorośli, które znajdą Państwo w naszym sklepie to najlepsze, odporne na choroby odmiany.

Sadzonki winorośli - sprzedaż wysyłkowa

Oferujemy trzy rodzaje winogron: czerwone, ciemne i białe. Odmiana deserowa charakteryzuje się sporymi kiściami słodkich i dużych owoców. Jeśli chcemy cieszyć się smakiem pysznych winogron, musimy zadbać o wybór odpowiedniej odmiany. Najczęściej popełnianym błędem jest wybór odmian, które bardziej nadają się do przetworzenia (wina czy soki) i dają małe i kwaskowate owoce. Sadzonka winogrona zakupiona w naszym sklepie da owoce, które będą doskonałe do spożycia prosto z krzewu, a w dodatku winorośl będzie odporna na choroby grzybowe.

W sprzedaży posiadamy odmianę Kalina - jest to winogrono czerwone, które jest bardzo aromatyczne i nadaje się do bezpośredniego spożycia jak i produkcji wina. Okres zbioru przypada na początek września.

Jedna z odmian winorośli, dostępnych w naszym sklepie to Booskoop Glory - ciemne, duże owoce z tego krzewu są słodkie i mają muszkatowy aromat. Zbiór owoców przypada na koniec września i trwa do połowy października.

Vroege Van Der Laan to sadzonki winogrona odmiany deserowej, wydającej jasne owoce, które idealnie nadają się do produkcji wina. Wysoka plenność, duże owoce i odporność na choroby to główne zalety tej odmiany.

Każda sadzonka winorośli jest specjalnie przygotowywana do wysyłki i idealnie nadaje się do przydomowego ogrodu lub na działkę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na sadzonki winorośli.