Wyświetlanie jednego wyniku

Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
zakres cenowy

  DUO Jabłoń Kolumnowa Bolero i Maypole

  39,90 
  WYSYŁKA - do 21 dni . Dwie odmiany jabłoni kolumnowych zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 40 – 80 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

  Drzewka owocowe DUO, TRIO i więcej

  Drzewka owocowe DUO, TRIO są to sadzonki drzew wieloodmianowych. Rozmnażane są w ten sposób, że na jednym pniu szczepi się 2,3 lub więcej odmian szlachetnych. Dzięki temu z jednego drzewka owocowego możemy kosztować owoce o różnej porze dojrzewania, smaku i kolorze. Jest to bardzo duża oszczędność miejsca w ogrodzie.

  Drzewka owocowe DUO, TRIO - uprawa

  Drzewka owocowe DUO czy TRIO oprócz uprawy w gruncie, mogą być również hodowane w doniczkach na balkonie czy tarasie. Warunkiem do uprawy doniczkowej jest karłowa podkładka i słaba lub średnia siła wzrostu odmian na nich szczepionych. Dla bezpieczeństwa i zachowania estetyki warto tego typu drzewa owocowe prowadzić przy podpórce w postaci kratownicy lub dwóch czy trzech palikach (w zależności od liczby zaszczepionych odmian). Nawożenie oraz ochronę przed chorobami i szkodnikami stosujemy dokładnie tak samo jak przy jednoodmianowych drzewkach.

  Nie tylko owoce...

  Przy okazji drzewa owocowe DUO pełnią także rolę dekoracyjną. Fenomen wielobarwnych, wieloodmianowych owoców na jednym drzewie przyciągnie uwagę każdego!