Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
Podkładka
  • Ałycza
  • Brzoskwinia Rakoniewicka
  • Grusza Kaukaska
  • M26
  Mrozoodporność
   • Niska
   • Średnia
   • Wysoka
   Wielkość owoców
    • Duża
    • Mała
    • Średnia
    Zapylanie
     • Obcopylna
     • Samopylna
     Dojrzałość zbiorcza
      • Lipiec
      • Październik
      • Sierpień
      • Wrzesień
      zakres cenowy

       DUO Jabłoń Papierówka i Czerwona Papierówka

       39,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie letnie odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

       DUO Grusza Red Faworytka i Konferencja

       39,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie grusze zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka w doniczce.Drzewka owocowe w doniczkach

       DUO Jabłoń Malinowa i Golden Delicious

       39,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie jesienne odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

       DUO Grusza kolumnowa Saphira i Decora w doniczce

       59,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie grusze kolumnowe zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 60 – 100 cm. Sadzonka w doniczce.Drzewka owocowe w doniczkach

       DUO Brzoskwinia Redhaven i Nektaryna Harco

       29,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwa gatunki drzew zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

       DUO Śliwa Renkloda Althana i Renkloda Ulena

       49,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie odmiany Renklod zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

       DUO Grusza Red Bonkreta W. i Bonkreta W.

       29,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie grusze zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka w doniczce.Drzewka owocowe w doniczkach

       DUO Jabłoń Kolumnowa Bolero i Maypole

       39,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie odmiany jabłoni kolumnowych zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 40 – 80 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

       DUO Morela E. Orange i Śliwa W. Wczesna

       39,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwa Gatunki - Morela i Śliwa zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.

       Jabłoń Kolumnowa Mezzo

       49,90 
       Wysyłka w 1-4 dni robocze . Dwie odmiany jabłoni kolumnowych zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 130-150cm. Sadzonka w doniczce.

       Drzewka owocowe DUO, TRIO i więcej

       Drzewka owocowe DUO, TRIO są to sadzonki drzew wieloodmianowych. Rozmnażane są w ten sposób, że na jednym pniu szczepi się 2,3 lub więcej odmian szlachetnych. Dzięki temu z jednego drzewka owocowego możemy kosztować owoce o różnej porze dojrzewania, smaku i kolorze. Jest to bardzo duża oszczędność miejsca w ogrodzie.

       Drzewka owocowe DUO, TRIO - uprawa

       Drzewka owocowe DUO czy TRIO oprócz uprawy w gruncie, mogą być również hodowane w doniczkach na balkonie czy tarasie. Warunkiem do uprawy doniczkowej jest karłowa podkładka i słaba lub średnia siła wzrostu odmian na nich szczepionych. Dla bezpieczeństwa i zachowania estetyki warto tego typu drzewa owocowe prowadzić przy podpórce w postaci kratownicy lub dwóch czy trzech palikach (w zależności od liczby zaszczepionych odmian). Nawożenie oraz ochronę przed chorobami i szkodnikami stosujemy dokładnie tak samo jak przy jednoodmianowych drzewkach.

       Nie tylko owoce...

       Przy okazji drzewa owocowe DUO pełnią także rolę dekoracyjną. Fenomen wielobarwnych, wieloodmianowych owoców na jednym drzewie przyciągnie uwagę każdego!