Wyświetlanie 1–20 z 203 wyników

Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
zakres cenowy

  Porzeczki (26)

  Agresty (16)

  Borówka amerykańska (23)

  Jagoda kamczacka (8)

  Maliny (25)

  Jeżyny (16)

  Świdośliwa (6)

  Aktinidia mini Kiwi (9)

  Winogrona (19)

  Dereń jadalny (14)

  Pigwowiec (9)

  Aronia (5)

  Żurawina (7)

  Rokitnik (11)

  Bez Czarny (4)

  Jagoda Goji (4)

  Morwa (4)

  Pozostałe (3)

  Jeżyna biała Polarberry w doniczce

  29,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     NOWOŚĆ! TYLKO U NS! Bardzo atrakcyjna i ciekawa jeżyna o jasnych, biało-kremowych owocach. Odporna i łatwa w uprawie odmiana o wąskim, wzniesionym pokroju, nadająca się również do donic. Krzew owocowy o wysokości 20-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Zestaw 6 sadzonek Porzeczek – różnorodny

  77,40 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Zestaw zawiera 6 odmiennych rodzajów porzeczek. Stwórz różnorodną kolekcję w swoim ogrodzie 6 sadzonek Porzeczek w doniczkach p9 (0,5 l)

  Zestaw 6 sadzonek Agrestów – różnorodny

  77,40 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Zestaw zawiera 6 odmiennych rodzajów agrestów. Stwórz różnorodną kolekcję w swoim ogrodzie 6 sadzonek Agrestu w doniczkach p9 (0,5 l)

  Zestaw 6 borówek – długi zbiór

  59,40 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Zestaw zawiera 6 odmian o różnej porze dojrzewania owoców. 6 sadzonek Borówki amerykańskiej w doniczkach p9 (0,5 l)

  Dereń jadalny Szafer – szczepiony

  59,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Wczesna polska uniwersalna odmiana uważana za jedną z najsmaczniejszych. Polecana w stanie surowym jak i na przetwory. Dereń jadalny szczepiony o wysokości 60-100 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

  Malina Delniwa w doniczce

  16,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     NOWOŚĆ! Nowa Polska odmiana powtarzająca! Z bardzo atrakcyjnymi owocami oraz wykazująca wysoką odporność na choroby. Krzew owocowy o wysokości 20-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Bluecrop

  10,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Odmiana wczesna. Najpopularniejsza odmiana borówki amerykańskiej. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina Polana w doniczce

  14,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Druga co do najpopularniejszych odmian powtarzających owocowanie. Odporniejsza niż odmiana Polka. Krzew owocowy o wysokości 20-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Chandler

  10,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Odmiana późna. Długo owocuje i jest bardzo plenna. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Jagoda kamczacka Wojtek

  12,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Długowieczny krzew. Polska najsmaczniejsza odmiana. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Porzeczka czarna krzaczasta

  8,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     2 letni krzew owocowy o wysokości 40-60 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Porzeczka czerwona krzaczasta

  8,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     2 letni krzew owocowy o wysokości 40-60 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Borówka amerykańska wysoka Patriot

  10,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Odmiana wczesna. Jedna z cenniejszych wcześnie dojrzewających. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Jagoda kamczacka Zojka

  12,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Polska odmiana jedna z najsłodszych. Dobry zapylacz dla odmiany Wojtek. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Bonus

  10,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Odmiana średnio-wczesna, o największych owocach. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Borówka amerykańska wysoka Duke

  10,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Jedna z bardziej wartościowych wczesnych odmian borówki amerykańskiej. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina czarna Bristol w doniczce

  14,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Letnia malina o bardzo smacznych i aromatycznych czarnych owocach. Odporna. Krzew owocowy o wysokości 20-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Agrest czerwony krzaczasty

  8,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Roczny krzew owocowy o wysokości 30-50 cm. Sadzonka kopana z gruntu.

  Borówka amerykańska wysoka Darrow

  10,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Odmiana późna. Bardzo plenna o silnym wzroście. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Malina Laszka w doniczce

  14,90 
  Przedsprzedaż. Wysyłka: Październik .     Letnia odmiana maliny z bardzo dużymi, trwałymi, wybitnie deserowymi owocami. Krzew owocowy o wysokości 20-40cm. Sadzonka w doniczce 0,5-1l.

  Krzewy owocowe. Sadzonki krzewów owocowych w wielu gatunkach i odmianach

  Krzewy owocowe w ogrodzie przy domach, czy na działce rekreacyjnej koniecznie muszą się znaleźć. Nie są wymagające w uprawie i pielęgnacji, a mimo to obficie plonują i mają szerokie zastosowanie. Idealnie wypełniają przestrzeń w dolnej partii ogrodu. Sadzenie krzewów owocowych w przydomowych ogrodach, to nie tylko wygoda, ale i estetyka. Dzięki takim nasadzeniom zyskujemy przepyszne owoce i piękną zieleń. Krzewy owocowe są niezbyt wymagającymi roślinami, a posadzone jako rośliny ozdobne będą cieszyć nasze oko. Nadają się do uprawy amatorskiej jak i na większą skalę. Idealnie sprawdzą się prywatnych ogródkach jak i na balkonach. Dzięki odpowiedniemu nasłonecznieniu owoce będą wyjątkowo smaczne. By uzyskać duże owoce należy pamiętać że krzewy owocowe większości najlepiej czują w miejscach słonecznych i należy unikać zacienionych przestrzeni. W przypadku drzew i krzewów posadzonych w doniczkach na naszych balkonach czy tarasach należy pamiętać o odpowiedniej ilości nawodnienia. Owocowe krzewy nie poradzą sobie bez dodatkowej dawki wody i nawozu. Przy wyborze sadzonki drzew owocowych na balkon trzeba kierować się także wielkością tej rośliny. Idealnie do tego sprawdzi się borówka amerykańska, wszelkie karłowate odmiany malin czy porzeczek. Rośliny te uprawiane w ogrodzie są przede wszystkim na walory użytkowe. Oferowane w naszej szkółce krzewy, dają nam pyszne owoce a ich smak zachwycać zarówno na świeżo, jak i jako składnik przetworów. Owocowe krzewy warte są uwagi nie tylko ze względu na owoce, ale także ze względu na funkcje ozdobne. Krzewy owocowe sprawdzą się jako rośliny na działkę poza miastem, do przydomowego ogrodu jak i miejskich parków czy skwerów. Wczesna wiosna będą zachwycać nas pięknymi zielonymi liśćmi, kwiatami i ich świeżym zapachem. Jesienią i latem cieszyć będą kolorowymi liśćmi wraz z owocami. Dzięki walorom estetycznym krzewy owocowe świetnie sprawdzą się w tej roli. Odmiany dostępne w naszym sklepie są łatwe w uprawie nawet przez amatorów, a sadzonki krzewów owocowych są sprawdzone pod względem jakości.

  Krzewy owocowe - sklep internetowy

  W ofercie naszej szkółki drzew i krzewów owocowych jadalnych znajdują się takie sadzonki jak:
  • agresty
  • porzeczki
  • maliny
  • jeżyny
  • jagoda kamczacka
  • borówka amerykańska
  • świdośliwa
  • oraz wiele innych ...
  Porzeczki oraz agresty dostępne są w formie krzaczastej jak i piennej - czyli szczepione na pniu. Nasza szkółka drzew i krzewów owocowych oferuje także odmiany karłowate. W zależności od rodzaju roślin, jakich potrzebujemy.

  Krzewy owocowe - Sadzenie krzewów owocowych

  Najlepszym terminem sadzenia jest bez wątpienia jesień. W tym czasie panują najodpowiedniejsze warunki do przyjęcia się roślin - wilgotność i temperatura. Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie zakupić sadzonek krzewów owocowych jesienią, można to zrobić jeszcze na wiosnę. Z kolei lato to czas, w którym sadzić można już tylko krzewy owocowe w doniczkach. Zatem w sprzedaży wysyłkowej - tak na prawdę - przez cały sezon wegetacyjny są do nabycia sadzonki. Zapraszamy do sprawdzenia również drzewek owocowych dostępnych w ofercie!