Wyświetlanie 1–20 z 71 wyników

Show sidebar
Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
zakres cenowy

  Porzeczki (11)

  Agresty (4)

  Borówka amerykańska (13)

  Jagoda kamczacka (5)

  Maliny (11)

  Jeżyny (7)

  Świdośliwa (4)

  Aktinidia mini Kiwi (5)

  Winogrona (4)

  Dereń jadalny (1)

  Pozostałe (10)

  owocująca czerwona Malina Polana - sadzonki ze sklepu internetowego
  zamknij

  Malina Polana®

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Druga co do najpopularniejszych odmian powtarzających owocowanie. Odporniejsza niż odmiana Polka. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Borówka amerykańska wysoka Bluecrop

  10,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana wczesna. Najpopularniejsza odmiana borówki amerykańskiej. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Owocująca sadzonka Jagody Kamczackiej Wojtek
  zamknij

  Jagoda kamczacka Wojtek

  9,99 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Długowieczny krzew. Polska najsmaczniejsza odmiana. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Borówka amerykańska wysoka Chandler

  10,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana późna. Długo owocuje i jest bardzo plenna. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  -17%
  Malina czarna Bristol
  zamknij

  Malina czarna Bristol w doniczce

  12,00  9,99 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Letnia malina o bardzo smacznych i aromatycznych czarnych owocach. Odporna. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Borówka amerykańska wysoka Bonus

  10,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana średnio-wczesna, o największych owocach. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  owocująca sadzonka jagody kamczackiej Zojka
  zamknij

  Jagoda kamczacka Zojka

  9,99 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Polska odmiana jedna z najsłodszych. Dobry zapylacz dla odmiany Wojtek. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Malina żółta Poranna Rosa
  zamknij

  Malina żółta Poranna Rosa®

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Najpopularniejsza odmiana maliny o żółtym zabarwieniu owoców. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Borówka amerykańska wysoka Bluegold

  10,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana średnio-późna, najmniej wymagająca, wybitnie deserowa. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Malina żółta powtarzająca
  zamknij

  Malina żółta Golden Queen

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Najwcześniejsza odmiana malin o żółtych owocach, bardzo smacznych. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Owoc na sadzonce Świdośliwy Olcholistnej Smoky
  zamknij

  Świdośliwa olcholistna Smoky

  15,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana o bardzo dużych owocach. Najplenniejsza. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  owocująca sadzonka porzeczkoagrestu w sklepie internetowym
  zamknij

  Porzeczkoagrest krzaczasty w doniczce

  13,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Międzygatunkowa mieszanka. Naturalna krzyżówka porzeczki i agrestu. Roczny krzew owocowy w doniczce P9.
  zamknij

  Borówka amerykańska wysoka Darrow

  10,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana późna. Bardzo plenna o silnym wzroście. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Aktinidia ostrolistna mini Kiwi Issai (obupłciowa zielona)

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Obupłciowa zielona odmiana nie wymagająca zapylacza. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Malina Valentina Żółta
  zamknij

  Malina morelowa Valentina w doniczce

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana o nietypowej morelowej barwie owoców - atrakcyjnych i wybitnie smacznych. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Aktinidia pstrolistna mini Kiwi dr Szymanowski (obupłciowa)

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Obupłciowa odmiana o trójkolorowych, pstrych, ciekawych liściach. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Aktinidia ostrolistna mini Kiwi Weiki (męski zapylacz)

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Doskonały zapylacz dla żeńskich odmian aktinidii. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Owoc na sadzonce Świdośliwy Olcholistnej Northline
  zamknij

  Świdośliwa olcholistna Northline

  15,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Wczesna, bardzo plenna odmiana o umiarkowanym wzroście. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  zamknij

  Borówka amerykańska wysoka Toro

  10,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Odmiana średnio-wczesna, o bardzo dużych owocach. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.
  Malina czarna Black Jevel
  zamknij

  Malina czarna Black Jevel w doniczce

  14,00 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych .   Malina o charakterystycznych, bardzo zdrowych, czarnych owocach. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

  Krzewy owocowe. Sadzonki krzewów owocowych w wielu gatunkach i odmianach

  Krzewy owocowe w ogrodzie przy domach, czy na działce rekreacyjnej koniecznie muszą się znaleźć. Nie są wymagające w uprawie i pielęgnacji, a mimo to obficie plonują i mają szerokie zastosowanie. Idealnie wypełniają przestrzeń w dolnej partii ogrodu.

  Krzewy owocowe - sklep internetowy

  W ofercie naszej szkółki drzew i krzewów owocowych jadalnych znajdują się takie sadzonki jak:
  • agresty
  • porzeczki
  • maliny
  • jeżyny
  • jagoda kamczacka
  • borówka amerykańska
  • świdośliwa
  • oraz wiele innych ...
  Porzeczki oraz agresty dostępne są w formie krzaczastej jak i piennej - czyli szczepione na pniu.

  Krzewy owocowe - kiedy sadzić?

  Najlepszym terminem sadzenia jest bez wątpienia jesień. W tym czasie panują najodpowiedniejsze warunki do przyjęcia się roślin - wilgotność i temperatura. Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie zakupić sadzonek krzewów owocowych jesienią, można to zrobić jeszcze na wiosnę. Z kolei lato to czas, w którym sadzić można już tylko krzewy owocowe w doniczkach. Zatem w sprzedaży wysyłkowej - tak na prawdę - przez cały sezon wegetacyjny są do nabycia sadzonki.