szkółka drzew owocowych

szkółka drzew owocowych

Zobacz galerię szkółki drzew

Szkółka drzew owocowych i krzewów. Sad Zraźnikowy.

Województwo Lubelskie jest miejscem gdzie leży nasza wielopokoleniowa szkółka drzew i krzewów. Są to tereny idealnie nadające się pod działalność ogrodniczą. We wschodniej części naszego województwa jest skupisko szkółek drzewek i krzewów owocowych, róż i krzewów ozdobnych. Żyzność gleb sprawia, że rośliny sadownicze z tych terenów są najwyższej jakości co przyciąga rzesze klientów krajowych jak i zagranicznych.

Nasza Szkółka jest firmą, w której można w jednym miejscu nabyć rośliny owocowe niemal w pełnym asortymencie do sklepu, centra handlowego, sadu jak i na działkę, w bardzo atrakcyjnej cenie. Grono naszych odbiorców stale się poszerza co motywuje nas do dalszego działania. Zadowolenie naszych klientów sprawia, że ciągle staramy się doskonalić jakość naszych produktów, obsługę jak również nie boimy się stawiać sobie nowych wyzwań. Sukcesywnie zwiększamy nasze wspólne rodzinne gospodarstwo o kolejne bloki tuneli foliowych, gdzie prowadzimy uprawę kontenerową krzewów owocowych, które są pożądane przez naszych odbiorców.

Oferujemy sprzedaż wysyłkową, detaliczną poprzez nasz internetowy sklep ogrodniczy oraz prowadzimy sprzedaż hurtową. Posiadamy również Kwalifikowany Sad Mateczny do pozyskiwania zrazów. W naszych zasobach są również mateczniki, z których odbieramy podkładki wegetatywne oraz sady podkładek generatywnych. Zatem w pełni samodzielnie produkujemy materiał szkółkarski na każdym etapie jego produkcji, od podkładki przez szczepienie po sprzedaż. Jesteśmy dumni z jakości naszych roślin, a satysfakcja klienta jest naszym najwyższym celem.

Zaufało nam już bardzo wielu odbiorców, zaufaj i Ty!

Krzysztof, Bożena i Piotr Stypuła.