Agrest Kamieniar w doniczce

13,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Wczesna odmiana wykazująca wysoką odporność na mróz i choroby. Kamieniar jest typową deserową odmianą o dużych owocach. Roczny krzew owocowy w doniczce P9.

Porzeczka czarna Titania w doniczce

13,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Mało wymagająca i zdrowa odmiana, z odpornymi na przymrozki wiosenne kwiatami. Szwedzka odmiana plonująca niezawodnie i corocznie. Roczny krzew owocowy w doniczce P9.

Pigwowiec japoński Red Joy

14,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Bardzo aromatyczne owoce, idealne na nalewki, soki, syropy. Krzew owocowy o wysokości 20-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

Winogrono jasne Arkadia

16,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Ukraińska, bardzo plenna i wczesna odmiana. Owoce duże, jasne i owalne typowo deserowe. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

Jagoda kamczacka Indigo Gem

10,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Kanadyjska, bardzo plenna i mrozoodporna odmiana. Słodkie owoce nadające się do bezpośredniego spożycia. 2 letni krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

Winogrono ciemne Venus (bezpestkowe)

17,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Bezpestkowa odmiana o ciemnych owocach nadających się m in. na wina. Dekoracyjny krzew o pięknie przebarwiających się jesienią liściach. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

Malina pomarańczowa Jantar w doniczce

15,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   NOWOŚĆ. Polska, jesienna odmiana powtarzająca owocowanie. Bardzo plenna i smaczna malina o żółto-pomarańczowych owocach. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

Malina purpurowa Heban (Black Polka) w doniczce

15,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Nowa, polska odmiana powtarzająca o dobrej zdrowotności krzewów. Atrakcyjne, purpurowe owoce o dużych walorach smakowych oraz zdrowotnych. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

Orzech włoski szczepiony – Mars w doniczce

59,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK . Samopylna, plenna i mrozoodporna odmiana. Duże owoce nadające się do zjadania na surowo oraz przetwarzania. 2 letnie drzewko orzecha włoskiego o wysokości 50-100 cm. Sadzonka w doniczce.

Winogrono jasne Aurora

16,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK .   Francuska odmiana ceniona za zdrowotność i niezawodność w plonowaniu. Ponadto przydatna w chłodniejsze rejony kraju. Krzew owocowy o wysokości 15-40cm. Sadzonka w doniczce P9.

3 letnia Śliwa japońska Kometa

29,00 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK . Ciekawa odmiana śliwy japońskiej o ładnym wyglądzie zarówno owoców jak i drzewa. odmiana deserowo-przetwórcza. 3 letnie drzewko owocowe o wysokości 130 – 150 cm. Sadzonka w doniczce.Drzewka owocowe w doniczkach

Jabłoń Rajska Royalty

29,90 
WYSYŁKA - PAŹDZIERNIK . Niezwykle dekoracyjna odmiana rajskiej jabłoni o pięknie wybarwionych kwiatach i liściach. Owoce małe, użytkowo-ozdobne do dekoracji florystycznych i cukierniczych 2 letnie drzewko owocowe o wysokości ok 150 cm. Sadzonki zabezpieczone zbiorczym balotem.