Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show sidebar
Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
zakres cenowy
  Mini Wiśnia Piemont
  zamknij

  MINI Wiśnia Piemont w doniczce

  39,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych . 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka w doniczce.
  Mini Jabłoń Corquella
  zamknij

  MINI Jabłoń Corquella w doniczce

  39,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych . 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka w doniczce.
  Nowość
  Śliwa mirabelka karłowa - sadzonki
  zamknij

  Śliwa Mirabelka KARŁOWA

  34,90 
  W doniczce. Wysyłka: 3-5 dni roboczych . 2 letnie drzewko owocowe. Sadzonka w doniczce.

  Mini drzewka owocowe w doniczkach do uprawy na balkon, taras lub do ogrodu.

  Marzysz o owocach z własnej uprawy, ale nie posiadasz ogrodu? Nic straconego! W naszej ofercie umieściliśmy mini drzewka owocowe gruszy, śliwy, wiśni, moreli, jabłoni, czereśni, brzoskwini i nektaryny. Oferta roślin jest stale poszerzana, ze względu na duże zainteresowanie wśród klientów. Sprawdź jakie drzewka możesz wybrać do swojego domu, aby wnieść do niego wyjątkowy zielony akcent. Idealnie nadają się do uprawy doniczkowej, co ułatwia schowanie ich przed przymrozkami lub okrycie. Zapewniając im odpowiednie warunki uprawy, są nie tylko elementem ozdobnym, ale też pełnowartościowymi drzewkami owocowymi, które znamy z przydomowego ogrodu. Drzewka doniczkowe doskonale sprawdzają się na dekoracje wnętrza. Umieszczając je w przestronnym holu, będą nie tylko przyciągać wzrok jako dekoracje, ale również ożywią przestrzeń.

  Miniaturowe drzewka owocowe

  Czym są mini drzewka owocowe? To silnie karłowe odmiany, o wysokości pnia około 40 cm. Rośliny te mają piękne kwiaty i wspaniale owocują. Owoce mają wyśmienity smak i są bardzo soczyste. Te całoroczne Mini drzewka owocowe bardzo dobrze prezentują się na tarasach i balkonach, ale mogą być sadzone również do gruntu. Rośliny te nie wymagają przycinania, a pięknie formująca się, kulista korona ozdobiona licznymi owocami stanie się urodziwą dekoracją Twojego domu lub ogrodu. Sadzonki dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu ogrodniczego są zdrowe i uprawiane z największą uwagą i pasją do roślin.

  Owocowe drzewka doniczkowe zajmują mało miejsca, a ich niewielkie rozmiary dają możliwość łatwej pielęgnacji oraz bezproblemowego zbioru owoców. Mimo tego, że drzewko doniczkowe jest dużo mniejszych wymiarów, jego owoce nie różnią się pod względem wielkości czy smaku od tych zebranych z pełnowymiarowych drzew. Są doskonałym uzupełnieniem do najczęściej uprawianych na balkonach kwiatów, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca.

  Drzewko w doniczce to doskonały wybór dla osób, które nie posiadają dużej powierzchni, którą mogłyby przeznaczyć na uprawę tego typu rośliny. Owocowe mini drzewka doniczkowe na taras i balkon dają możliwość zebrania własnych, zdrowych i pysznych jabłek, śliwek, gruszek, brzoskwini, moreli i innych owoców! Zapraszam do sprawdzenia stale zwiększającej się oferty drzewek.

  Zobacz także drzewa owocowe kolumnowe.