Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wybierz ilość produktów na stronie 20 28 36
Zapylanie
  Dojrzałość zbiorcza
   zakres cenowy

    MINI Nektaryna Rubis

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Karłowa odmiana bardzo plenna o soczystych i słodkich owocach. Samopylna z możliwością uprawy donicowej i gruntowej. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Brzoskwinia Honey Red w doniczce

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Owocowo-ozdobna, karłowa odmiana brzoskwini o pięknych bordowych liściach. Owoce smaczne, średnie, żółto-czerwone o słodkim i soczystym miąższu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40-60 cm. Sadzonka w doniczce.

    MINI Morela ApriGold

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Samopylna odmiana deserowa i przerobowa. Karłowe drzewo wymagające jedynie delikatnego przycinania. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Brzoskwinia Honey Gold

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Miniaturowe drzewo do donic lub gruntu. Smaczne i soczyste owoce idealne do spożycia na surowo. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Czereśnia Garden Bing w doniczce

    39,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Karłowa odmiana czereśni nadająca się do donicy i do gruntu. Czerwone, smaczne owoce do zbioru w czerwcu-lipcu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka w doniczce.

    MINI Wiśnia Piemont

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Karłowa odmiana idealna do małych ogrodów oraz do donic. Owoce czerwone, bardzo słodkie. Drzewko dekoracyjno-użytkowe. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Śliwa Buhler

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Nieduże drzewo o słodko-kwaśnych owocach, idealne do małych ogrodów lub donic na balkony. Niezbyt wymagająca i odporna odmiana. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Grusza Sunrise

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Nieduże drzewko idealne do małych ogrodów oraz na balkony i tarasy. Żółte i słodkie owoce nadają się do spożycia w drugiej połowie września. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Jabłoń Corquella

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Samopylna odmiana o karłowym i powolnym wzroście. Owoce średnie, smaczne, słodko-kwaśne z możliwością krótkiego przechowania. Odmiana jesienna. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Jabłoń Delegrina

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Jabłonka o powolnym, karłowym wzroście. Odmiana samopylna o smacznych słodko-kwaśnych jabłkach z możliwością krótkiego przechowania. Przeznaczona do gruntu oraz do donicy. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Śliwa Robusto

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Wczesna, karłowa śliwa przeznaczona do gruntu lub do donicy. Odporne drzewko idealne do uprawy amatorskiej. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Grusza Garden Pearl

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Uniwersalne drzewko dekoracyjno-jadalne oraz mało wymagające. Owoce można jeść na surowo lub dodawać do ciast, deserów, kompotów. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    MINI Wiśnia Carmine Jevel

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Karłowa wiśnia o niedużych wymaganiach, odporna i wytrzymała o kwaśno-słodkawych owocach. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości pnia 40 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    Brzoskwinia Biała KARŁOWA

    49,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Odmiana o nietypowych białych owocach. Można ją uprawiać w donicy na tarasach czy balkonach. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości około 150cm. Sadzonka kopana zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    Śliwa Mirabelka KARŁOWA

    49,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    2 letnie drzewko owocowe. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    Mini Śliwa Gold Dust

    29,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    2 letnie drzewko owocowe. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    Brzoskwinia Płaska KARŁOWA

    49,90 

    Wysyłka: do 5 dni roboczych

    Odmiana karłowa o płaskich owocach, którą można uprawiać w donicy na balkonie czy tarasie. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości około 150cm. Sadzonka kopana zabezpieczona w zbiorczym balocie.

    Mini drzewka owocowe w doniczkach do uprawy na balkon, taras lub do ogrodu.

    Marzysz o owocach z własnej uprawy, ale nie posiadasz ogrodu? Nic straconego! W naszej ofercie dostępne są odmiany najpopularniejszych gatunków sadowniczych mini drzewek gruszy, śliwy, wiśni, moreli, jabłoni, czereśni, brzoskwini i nektaryny. Oferta roślin jest stale poszerzana, ze względu na duże zainteresowanie wśród klientów. Sprawdź jakie drzewka możesz wybrać do swojego domu, aby wnieść do niego wyjątkowy zielony akcent. Idealnie nadają się do uprawy doniczkowej, co ułatwia schowanie ich przed przymrozkami lub okrycie. Zapewniając im odpowiednie warunki uprawy, są nie tylko elementem ozdobnym, ale też pełnowartościowymi drzewkami owocowymi, które znamy z przydomowego ogrodu. Drzewka doniczkowe doskonale sprawdzają się na dekoracje wnętrza. Umieszczając je w przestronnym holu, będą nie tylko przyciągać wzrok jako dekoracje, ale również ożywią przestrzeń, co w przypadku dużych drzew owocowych nie jest możliwe.

    Miniaturowe drzewka owocowe

    Czym są mini drzewka owocowe? To silnie karłowe odmiany, o wysokości pnia około 40 cm. Rośliny te mają piękne kwiaty i wspaniale owocują. Owoce mają wyśmienity smak i są bardzo soczyste. Te całoroczne Mini drzewka owocowe bardzo dobrze prezentują się na tarasach i balkonach, ale mogą być sadzone również do gruntu. Rośliny te nie wymagają przycinania, a pięknie formująca się, kulista korona ozdobiona licznymi owocami stanie się urodziwą dekoracją Twojego domu lub ogrodu. Sadzonki dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu ogrodniczego są zdrowe i uprawiane z największą uwagą i pasją do roślin.

    Owocowe drzewka doniczkowe zajmują mało miejsca, a ich niewielki rozmiar znacznie ułatwia zabiegi pielęgnacyjne, a także zbiór owoców. Mimo tego, że drzewko doniczkowe jest dużo mniejszych wymiarów, jego owoce nie różnią się pod względem wielkości czy smaku od tych zebranych z pełnowymiarowych drzew. Są doskonałym uzupełnieniem do najczęściej uprawianych na balkonach kwiatów, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca.

    W przypadku roślin uprawianych w doniczkach trzeba pamiętać o regularnym nawadnianiu oraz na zwiększonym zapotrzebowaniu na nawozy w porównaniu do roślin sadzonych w gruncie. Idealnie sprawdzą się tutaj nawozy wieloskładnikowe specjalnie skomponowane pod mini drzewka owocowe.

    Drzewka owocowe na balkon - przechowywanie

    Mini drzewka owocowe (na balkon i taras) wymagają specjalnej pielęgnacji w okresie zimowym i wczesno-wiosennym. Pamiętajmy o zabezpieczeniu bryły korzeniowej, która w przypadku roślin doniczkowych jest bardzo narażona na przemarzanie bardziej niż nadziemna część rośliny. Doniczkę można zabezpieczyć słomą, agrowłókniną lub obłożyć styropianem. Można także doniczkę wstawić w większy karton a powstałe wolne przestrzenie wypełnić trocinami i gazetami. Będzie to stanowić pewien rodzaj izolacji przed zimnem. Jeśli jest taka możliwość, drzewka owocowe można na okres zimowy przenieś do pomieszczenia zabezpieczonego przed mroźnym powietrzem i wiatrem. Wczesną wiosną uchroni to jego pąki kwiatowe i już rozwinięte kwiaty przed uszkodzeniem. Pomieszczenie z mini drzewkami owocowymi nie musi być ogrzewane - ważne by nie było w nim mrozu. Tak zabezpieczonym drzewkom wiosenne przymrozki nie będą straszne, a drzewka odwdzięczą się obfitym kwitnieniem.

    Wśród mini drzewek owocowych dostępne są różne odmiany i zarówno w przy przypadku mini drzewek jabłoni jak również mini drzewka gruszy, brzoskwini czy moreli mogą występować w różnych odmianach. Niemniej jednak warto zaznaczyć, że w przypadku roślin tego typu pierwszych owoców możemy spodziewać się nawet w drugim roku uprawy. Samą pielęgnację znacznie ułatwia fakt, że te rośliny doniczkowe mają bardzo powolny wzrost i nie wymagają cięcia.

    Drzewko w doniczce to doskonały wybór dla osób, które nie posiadają dużej powierzchni, którą mogłyby przeznaczyć na uprawę tego typu rośliny. Owocowe mini drzewka doniczkowe na taras i balkon dają możliwość zebrania własnych, zdrowych i pysznych jabłek, śliwek, gruszek, brzoskwini, moreli i innych owoców! Zapraszam do sprawdzenia stale zwiększającej się oferty drzewek.