Aktualności

Drzewka owocowe wieloodmianowe

wieloodmianowe drzewka owocowe

Przedstawiamy Państwu wieloodmianowe drzewka owocowe. Obecnie pojawiły się w sprzedaży drzewka zaszczepione kilkoma odmianami czereśni i wiśni. Choć dwu-odmianowe drzewka już jakiś czas temu zagościły w ofertach szkółek prowadzących sprzedaż online, to jednak 3 odmiany na jednym pniu są unikalnym kąskiem. Dodatkowym atutem, drzewek wieloodmianowych dostępnych w naszym sklepie internetowym jest to, że zostały uszlachetnione na wstawce skarlającej wzrost. Powoduje to skarlenie drzewa nawet do 50%. Jest to ogromna oszczędność miejsca. Nawet w małym ogrodzie można kosztować owoce z wielu odmian!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, w przyszłym roku zaskoczymy Państwa jeszcze większą ilością odmian szczepionych na jednym pniu! Zachęcamy do obserwowania naszego sklepu i zapraszamy do zakupów!

Pozdrawiamy,
Zaspół DrzewkaOwocowe24.pl

DUO Jabłoń Papierówka i Czerwona Papierówka

29,90 
W doniczce. Sprzedaż: MAJ . Dwie letnie odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100-140cm. Sadzonka kopana zabezpieczona w zbiorczym balocie.

DUO Grusza Red Faworytka i Konferencja

29,90 
W doniczce. Sprzedaż: MAJ . Dwie grusze zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100-140cm. Sadzonka kopana zabezpieczona w zbiorczym balocie.

DUO Jabłoń Malinowa i Golden Delicious

29,90 
W doniczce. Sprzedaż: MAJ . Dwie jesienne odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100-140cm. Sadzonka kopana zabezpieczona w zbiorczym balocie.

DUO Brzoskwinia Inka + Nektaryna Harco

29,90 
W doniczce. Sprzedaż: MAJ . Dwa gatunki drzew zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości około 150 cm. Sadzonka kopana zabezpieczona w zbiorczym balocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *