Aktualności

Drzewka owocowe wieloodmianowe

wieloodmianowe drzewka owocowe

Przedstawiamy Państwu wieloodmianowe drzewka owocowe. Obecnie pojawiły się w sprzedaży drzewka zaszczepione kilkoma odmianami czereśni i wiśni. Choć dwu-odmianowe drzewka już jakiś czas temu zagościły w ofertach szkółek prowadzących sprzedaż online, to jednak 3 odmiany na jednym pniu są unikalnym kąskiem. Dodatkowym atutem, drzewek wieloodmianowych dostępnych w naszym sklepie internetowym jest to, że zostały uszlachetnione na wstawce skarlającej wzrost. Powoduje to skarlenie drzewa nawet do 50%. Jest to ogromna oszczędność miejsca. Nawet w małym ogrodzie można kosztować owoce z wielu odmian!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, w przyszłym roku zaskoczymy Państwa jeszcze większą ilością odmian szczepionych na jednym pniu! Zachęcamy do obserwowania naszego sklepu i zapraszamy do zakupów!

Pozdrawiamy,
Zaspół DrzewkaOwocowe24.pl

Wyprzedane
sadzonki duo Jabłoni Oliwka Żółta Papierówka i Early Geneva Czerwona papierówka
zamknij

DUO Jabłoń Papierówka i Czerwona Papierówka

29,90 
W doniczce. Realizacja: 1-3 dni robocze. Dwie letnie odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka w doniczce.
Owoce na sadzonce DUO gruszy Red Faworytka i Konferencja
zamknij

DUO Grusza Red Faworytka i Konferencja

29,90 
W doniczce. Realizacja: 1-3 dni robocze. Dwie grusze zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka w doniczce.
Wyprzedane
Sadzonki jabłoni DUO Malinowa Oberlandzka i Golden Delicious
zamknij

DUO Jabłoń Malinowa i Golden Delicious

29,90 
W doniczce. Realizacja: 1-3 dni robocze. Dwie jesienne odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka w doniczce.
Wyprzedane
owocujące sadzonki DUO śliwa Renkloda Althana (czerwona i Renkloda Ulena (zielona)
zamknij

DUO Śliwa Renkloda Althana i Renkloda Ulena

29,90 
W doniczce. Realizacja: 1-3 dni robocze. Dwie odmiany Renklod zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka w doniczce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *