Aktualności

Drzewka owocowe wieloodmianowe

wieloodmianowe drzewka owocowe

Przedstawiamy Państwu wieloodmianowe drzewka owocowe. Obecnie pojawiły się w sprzedaży drzewka zaszczepione kilkoma odmianami czereśni i wiśni. Choć dwu-odmianowe drzewka już jakiś czas temu zagościły w ofertach szkółek prowadzących sprzedaż online, to jednak 3 odmiany na jednym pniu są unikalnym kąskiem. Dodatkowym atutem, drzewek wieloodmianowych dostępnych w naszym sklepie internetowym jest to, że zostały uszlachetnione na wstawce skarlającej wzrost. Powoduje to skarlenie drzewa nawet do 50%. Jest to ogromna oszczędność miejsca. Nawet w małym ogrodzie można kosztować owoce z wielu odmian!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, w przyszłym roku zaskoczymy Państwa jeszcze większą ilością odmian szczepionych na jednym pniu! Zachęcamy do obserwowania naszego sklepu i zapraszamy do zakupów!

Pozdrawiamy,
Zaspół DrzewkaOwocowe24.pl

sadzonki duo Jabłoni Oliwka Żółta Papierówka i Early Geneva Czerwona papierówka
zamknij

DUO Jabłoń Papierówka i Czerwona Papierówka

29,90 
WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK . Dwie letnie odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.
Owoce na sadzonce DUO gruszy Red Faworytka i Konferencja
zamknij

DUO Grusza Red Faworytka i Konferencja

29,90 
WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK . Dwie grusze zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.
Sadzonki jabłoni DUO Malinowa Oberlandzka i Golden Delicious
zamknij

DUO Jabłoń Malinowa i Golden Delicious

29,90 
WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK . Dwie jesienne odmiany zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.
zamknij

DUO Brzoskwinia Redhaven i Nektaryna Harco

29,90 
WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK . Dwa gatunki drzew zaszczepione na jednym pniu. 2 letnie drzewko owocowe o wysokości 100 – 140 cm. Sadzonka z gołym korzeniem zabezpieczona w zbiorczym balocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *